Ples studentů VŠE roztančí Lucernu

15. 2. 2004 | | Nezařazené

Historicky první ples studentů VŠE se uskuteční v úterý 9. března v sále pražské Lucerny. Organizátoři počítají až se třemi tisíci návštěvníků. „Uspořádat ples pro studenty VŠE nás napadlo jednoduše proto, že naše škola žádný dosud neměla. Je to ohromná příležitost, jak se mohou všichni studenti sejít a společně se pobavit,“ říká Ladislav Vajdička, student VŠE a zároveň prezident Unie mládeže, která se organizace večera ujala.

Historicky první ples studentů VŠE se uskuteční v úterý 9. března v sále pražské Lucerny. Organizátoři počítají až se třemi tisíci návštěvníků.

„Uspořádat ples pro studenty VŠE nás napadlo jednoduše proto, že naše škola žádný dosud neměla. Je to ohromná příležitost, jak se mohou všichni studenti sejít a společně se pobavit,“ říká Ladislav Vajdička, student VŠE a zároveň prezident Unie mládeže, která se organizace večera ujala.

Podle jeho slov čeká na návštěvníky bohatý program. Celým večerem bude provázet úspěšný dechový orchestr Junior (http://www.sweb.cz/orchestr.junior/) vedený kapelníkem Josefem Zettlem a talentovaná saxofonistka Andrea Kolmanová: „Kromě toho, že bude Andrea moderovat celý večer, dokáže také pořádně rozhýbat všechny tanečníky, když se chopí svého saxofonu,“ naznačil průběh večera Vajdička. Hlavními lákadly plesu ale zřejmě i tak budou skupina Ready Kirken a Peter Nagy. Na pódiu se objeví také IMT Smile Ivana Taslera nebo pop-rocková kapela 2×2 složená ze studentů VŠE. Jako spolumoderátoři doplní Andreu Kolmanovou dvojice DJs známá pod názvem CI-5 ze svých show v baru Karlos na koleji Vltava.

Unie mládeže, která již v minulosti organizovala akce, jako Majáles 2001 nebo Miss Student 2000, hodlá v případě úspěchu v pořádání studentského plesu pokračovat i v dalších letech: „Mohl by to být začátek dobré tradice. VŠE má čtrnáct tisíc studentů, naplnit jimi Lucernu snad nebude nikdy problém,“ přemýšlí o příštích ročnících další organizátor Luboš Valášek. Část zisku z prodeje vstupenek bude v průběhu večera předána zástupcům pražské ZOO.

Chcete získat slevu na vstupenku? Kupte si nejbližší vydání Studentského listu, vychází 23. února.

Mohlo by tě zajímat: