Poražte žižkovské borce

21. 4. 2006 | | Nezařazené

Závod smíšených dvojic po žižkovských hospodách je opět tady. V pondělí 24. dubna večer odstartuje jubilejní pátý „Žižkovský scorelauf“. V 20.00 hodin dostane každá dvojice, nejlépe s rovným zastoupením pohlaví, mapu s různě obodovanými kontrolami a časový limit 60 minut. Na každém kontrolním stanovišti musí požít buď pivo nebo povolený druh lihoviny. „Žižkovskými borci“ se stane dvojice, která se vrátí a nasbírá nejvíce bodů.

Závod smíšených dvojic po žižkovských hospodách je opět tady. V pondělí 24. dubna večer odstartuje jubilejní pátý „Žižkovský scorelauf“.

Pravidla: V 20.00 hodin dostane každá dvojice, nejlépe s rovným zastoupením pohlaví, mapu s různě obodovanými kontrolami a časový limit 60 minut. Na každém kontrolním stanovišti musí požít buď pivo nebo povolený druh lihoviny. Dámy v množství malém, pánové to rozjíždějí ve velkém stylu. Jen tak se získávají body. „Žižkovskými borci“ se stane dvojice, která se vrátí a nasbírá nejvíce bodů.

Předběžné přihlášky posílejte na safca@seznam.cz, ať mají organizátoři představu, kolik nakopírovat map. Těšíme se na hojnou účast!

Dejna a Safča

Sraz:
V pondělí 24. dubna v 19.45 přímo pod Žižkovskou věží.

Startovné:
Není, ale veškeré výlohy na ulovení kontrol si závodníci hradí sami.

Ceny:
Na Žižkovské borce čekají již tradičně originální trička!

Mohlo by tě zajímat: