Šance – Den pracovních příležitostí

5. 12. 2002 | | Kariéra

Centrum profesní orientace pro studenty VŠE (CePO) pořádá 6. prosince již tradiční podzimní Šanci neboli Den pracovních příležitostí. Akce je určena pro studenty všech ročníků. Individuální prezentace společností v Nové aule proběhnou od 9 do 12 hodin Tentokrát se firmy studentům představí také formou stánků v přízemí Nové budovy, které bude možno navštívit po celý den.

Centrum profesní orientace pro studenty VŠE (CePO) pořádá 6. prosince již tradiční podzimní Šanci neboli Den pracovních příležitostí. Akce je určena pro studenty všech ročníků. Individuální prezentace společností v Nové aule proběhnou od 9 do 12 hodin Tentokrát se firmy studentům představí také formou stánků v přízemí Nové budovy, které bude možno navštívit po celý den, tzn. od 9 do 17 hod. K účasti je nutno se přihlásit, a to přímo v Centru profesní orientace v místnosti nb292 každý den od 9 do 11.30 a od 12.30 do 15 hod. Akce se i letos koná pod záštitou ředitelky centra doc. Lenky Turnerové.

Šance je nejen výbornou příležitostí pro studenty, kteří mají zájem získat dlouhodobé zaměstnání, ale také pro ty, kteří by chtěli spolupracovat s určitou firmou krátkodobě pouze pro nabytí pracovních zkušeností při studiu. Doc. Turnerová navíc doporučuje přinést si životopis, který by měl být připraven vždy pro konkrétní firmu. Tím se podle ní mnohonásobně zvýší šance na úspěch.

Letošní podzimí Šance se zúčastní Česká spořitelna jako generální partner, dále Ernst & Young, Českomoravská stavební spořitelna, Nestlé, Deloitte & Touche, Komerční banka, Pricewaterhouse Coopers, KPMG, Citibank a Karlovarské minerální vody.

Mohlo by tě zajímat: