V esportovém turnaji pro studenty Red Bull Campus Clutch se hraje o 20 000 euro a finále v Brazílii

25. 10. 2022 | | PR články Red Bull Campus Clutch

Mezinárodní esportový turnaj pro studenty ve hře Valorant Red Bull Campus Clutch přináší příležitost stát se profesionálním esportovým hráčem. Po světě se odehraje více než 500 kvalifikačních kol, ze kterých každá z 50 účastnických zemí vybere jeden studentský tým, aby reprezentoval nejen svoji univerzitu, ale také svoji zemi na světovém finále v Brazílii.

Turnaje ve hře Valorant, jedné z nejrychleji rostoucích her světa, kterou měsíčně hraje přes 15 milionů lidí, se zúčastní týmy složené z 5 studentů všech herních úrovní. Tento turnaj není pro profesionální hráče, ale pro ty, kteří chtějí zažít esportový turnaj na vlastní kůži a ukázat světu svůj talent.

Loňský ročník přinesl 400 kvalifikačních kol, kterých se zúčastnilo přes 25 000 studentů z celého světa. Letos dostanou studenti příležitost poměřit své síly na 500 kvalifikačních zastávkách, ze kterých vzejdou týmy národních hrdinů. Každá z 50 zúčastněných zemí pověří jeden nejlepší tým, aby reprezentoval svoji univerzitu na světovém finále, které se uskuteční v brazilském São Paulu v prosinci tohoto roku s plně hrazenými náklady. Světový výherce získá jako výhru 20 000 eur a exkluzivní příležitost živě sledovat profesionální hráče při hraní na turné šampionů ve Valorantu 2023.

Registrace pro pětičlenné týmy jsou již otevřené, stačí se přihlásit zde. První online kvalifikační kolo se uskuteční 1. listopadu a druhé 8. listopadu 2022.

Kvalifikační kola bude následovat národní finále, které proběhne 15. listopadu 2022 a bude možné jej sledovat online na Twitchi spolku ESA.

Více o pravidlech a podmínkách turnaje si přečteš na www.redbullcampusclutch.com.

Foto: Red Bull

Mohlo by tě zajímat: