Zpívající ekonomové čtěte!

19. 10. 2002 | | Nezařazené

Smíšený pěvecký sbor působí na naší škole už téměř 2 roky. Má za sebou nejen několik koncertních vystoupení na půdě VŠE, ale i úspěšnou účast na mezinárodní pěvecké soutěži v belgickém Neerpeltu, kde získal 3.místo. Do repertoáru sboru patří klasické i populární písně. Pokud máte každé pondělí od 18.00 čas a chuť si zazpívat, přijďte mezi nás na 225 NB.

Smíšený pěvecký sbor působí na naší škole už téměř 2 roky. Má za sebou nejen několik koncertních vystoupení na půdě VŠE, ale i úspěšnou účast na mezinárodní pěvecké soutěži v belgickém Neerpeltu, kde získal 3.místo. Do repertoáru sboru patří klasické i populární písně. Pokud máte každé pondělí od 18.00 čas a chuť si zazpívat, přijďte mezi nás na 225 NB. Dveře jsou otevřeny všem – amatérům i profesionálům, tuzemcům i cizozemcům!

Mohlo by tě zajímat: