Příští týden proběhne veletrh ŠANCE, setkat se můžete až se 120 zaměstnavateli

14. 10. 2022 | | Zprávy ze školy Veletrh Šance

Ve dnech 18. až 20. října proběhne v atriu Rajské budovy Vysoké školy ekonomické (VŠE) pracovní veletrh ŠANCE. Studenti budou mít v těchto dnech příležitost se porozhlédnout po své vysněné pracovní pozici či jen nezávazně zjistit, jaká je momentální situace na pracovním trhu. Součástí veletrhu bude také doprovodný program ve formě soutěží o hodnotné ceny, konzultace životopisu či profesionálního fotografování.

V průběhu tří dnů v časovém rozmezí od 10:00 do 16:30 se studentům představí až 120 společností z různých odvětví. Kromě zaměstnavatelů se zde budou prezentovat také studentské spolky působící na VŠE, setkat se s nimi bude možné v úterý 18. října a ve čtvrtek 20. října.

Na účastníky čeká po dobu veletrhu také bohatý doprovodný program. Ve středu 19. října si organizátoři připravili kariérní workshop Jak se připravit na pracovní pohovor, Assessment Center. Kapacita workshopu je omezená, proto se nezapomeňte registrovat kliknutím na odkaz výše.

Zájemcům o konzultaci CV se budou věnovat odborníci u Honours Academy na ochozu Rajské budovy. Ve čtvrtek 20. října se návštěvníci mohou zúčastnit profesionálního fotografování do CV, které bude probíhat ve spodním patře atria u stánků 7 a 22. Fotografování je zajištěno společností Parfumerie DOUGLAS.

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE organizuje Kariérní centrum VŠE. Vítáni jsou nejen studenti a absolventi VŠE hledající stále zaměstnání, ale také návštěvníci, kteří by rádi získali přehled o aktuální situaci na pracovním trhu.

Foto: Web veletrhu ŠANCE

Mohlo by vás zajímat: