Akademici na tratích světového poháru

11. 3. 2004 | | Sport

Akademické mistrovství ČR v běhu na lyžích proběhlo od 9. do 12. února v Novém Městě na Moravě. „V konkurenci vynikajících akademiků obsadili naši výborná místa,“ řekl o reprezentantech VŠE ředitel CTVS Miloš Pádivý. Desátá z 33 dojela školní štafeta mužů, ve které za VŠE startovali Jan Ferianc a Michal Jakeš. Michaela Dvořáková a Jiřina Machová obsadily také desáté místo ve stejné kategorii.

Akademické mistrovství ČR v běhu na lyžích proběhlo od 9. do 12. února v Novém Městě na Moravě. „V konkurenci vynikajících akademiků obsadili naši výborná místa,“ řekl o reprezentantech VŠE ředitel Centra tělesné výchovy a sportu (CTVS) Miloš Pádivý. Desátá z 33 dojela školní štafeta mužů, ve které za VŠE startovali Jan Ferianc a Michal Jakeš. Michaela Dvořáková a Jiřina Machová obsadily také desáté místo ve stejné kategorii. „Ženy měly konkurenci o něco menší, startovalo 22 družstev,“ dodává Pádivý. „Podmínky v Novém Městě byly velice těžké, ale atmosféra vynikající,“ popisuje mistrovství ředitel Pádivý.