Contact Club opět zve do svých řad

14. 3. 2003 | | Studentský život

Contact Club vám nabízí to, co už několik semestrů – možnost mluvit anglicky, německy, rusky, francouzsky, finsky, švédsky, italsky… Seznámit se s fajn lidmi a podívat se někam, kde jste třeba ještě nebyli. Pro tento semestr jsme připravili akce, které se v minulosti osvědčily. Znovu se tak vydáme například na Karlštejn, zajdeme si na hokej, uspořádáme exkurzi do pivovaru nebo sportovní odpoledne v tělocvičně VŠE.

Přijďte mezi nás, rádi vás uvidíme!

Kam? Na nějakou z akcí pořádaných Contact Clubem.

Kdy? Sledujte nástěnky Buddy Systemu a Contact Clubu umístěné mezi druhým a třetím patrem na hlavním schodišti Staré budovy.

Kdo vás čeká? Zahraniční studenti a studentky, kteří by chtěli poznat nás, studenty VŠE.

Co vás čeká? Contact Club vám nabízí to, co už několik semestrů – možnost mluvit anglicky, německy, rusky, francouzsky, finsky, švédsky, italsky… Seznámit se s fajn lidmi a podívat se někam, kde jste třeba ještě nebyli.

Pro tento semestr jsme připravili akce, které se v minulosti osvědčily. Znovu se tak vydáme například na Karlštejn, zajdeme si na hokej, uspořádáme exkurzi do pivovaru nebo sportovní odpoledne v tělocvičně VŠE. Nově plánujeme výlet do Litomyšle nebo návštěvu Rádia Svobodná Evropa/Rádia svoboda.

Veškeré otázky ráda zodpovím na xvybh01@vse.cz a jinak se těším, že se brzy uvidíme!

Mohlo by tě zajímat: