Házenkářské reprezentaci VŠE se nedařilo

1. 12. 1998 | | Sport

Třikrát do roka se sejdou reprezentace pražských vysokých škol na turnaji v házené, ve sportu, který má v naší republice již dlouholetou tradici. Jinak tomu nebylo ani 12. listopadu tohoto roku, kdy hala Děkanka v Praze přivítala aktéry Podzimního turnaje 1998. Své zástupce do něj vyslala Stavební fakulta ČVUT, Elektrotechnická fakulta ČVUT, FTVS Karlovy univerzity a samozřejmě také VŠE.

Třikrát do roka se sejdou reprezentace pražských vysokých škol na turnaji v házené, ve sportu, který má v naší republice již dlouholetou tradici. Jinak tomu nebylo ani 12. listopadu tohoto roku, kdy hala Děkanka v Praze přivítala aktéry Podzimního turnaje 1998. Své zástupce do něj vyslala Stavební fakulta ČVUT, Elektrotechnická fakulta ČVUT, FTVS Karlovy univerzity a samozřejmě také VŠE.

Barvy naší školy hájila konkrétně tato jedenáctka:

Blažek, Gebauer, Havelka, Ivo, Němec, Šikoš, Štěpánek, Tomášek, Tvrdý, Uchytil, Zbyněk

a jak si vedla, posuďte sami:

Stavební fakulta–VŠE 11 : 10 

Elektro. fakulta–VŠE 14 : 10

VŠE–FTVS 14 : 19 

Pro úplnost dodejme ještě zbývající výsledky utkání:

Elektro. fakulta–FTVS 8 : 14

Stavební fakulta–FTVS 7 : 16

Stavební fak.–Elektro fak. 9 : 15 

Konečná tabulka má pak tuto podobu: MÍSTO

ŠKOLA

SKÓRE

BODY

1.

FTVS KU

49 : 29

6

2.

Elektro. fakulta

37 : 33

4

3.

Stavební fakulta

27 : 41

2

4.

VŠE

34 : 44

0

Souhrnná statistika turnaje mluví jasně, průběh jednotlivých zápasů už tak jednoznačný nebyl. Prohra se Stavební fakultou se zrodila až tři sekundy před koncem utkání, kdy se vlastní nepozorností naši hráči připravili alespoň o bod za remízu. Velmi dobrý výkon pak podali v zápase s FTVS, kdy v poločase dokonce vedli o dvě branky. Celek Vokovické Sorbony s několika extraligovými hráči však potvrdil své kvality a dovedl utkání k vítěznému konci. Trenér týmu VŠE, Mgr. Miloš Pádivý, je podle svých slov s hrou svých svěřenců spokojen. Reprezentanti, kteří navštěvují hodiny házené v rámci tělesné výchovy na škole, a nemusí tak nutně být zkušenými matadory házenkářské palubovky, předvedli v silné konkurenci slušný výkon. Jednotlivé turnaje jsou pak přípravou na mezinárodní turnaj, který se každé dva roky koná ve Švýcarsku.

O tomto, ale i o spoustě dalších zajímavých akcích a problémech Centra tělesné výchovy a sportu VŠE, , si budeme s Mgr. Milošem Pádivým, ředitelem CTVS, povídat v některém z dalších čísel.

Marek Roll

student 4. ročníku b.s. F5

Mohlo by tě zajímat: