Nové číslo iListu a předvánoční pohoda. Týdenní přehled akcí

9. 12. 2018 | | Studentský život Pražský hrad

Poslední týden semestru se ponese jak jinak než ve vánočním duchu. Během celého týdne si můžete zakoupit nový iList nebo se zapojit do vánoční sbírky hraček nebo navštívit vánoční trhy. Martin Vezquez vás naučí umění storytellingu. Na workshopu #prsakoule se naučíte, jak si na ně sáhnout. A v atriu Rajské budovy se tento týden můžete dozvědět něco o studiu v zahraničí.

10. prosinec 2018

V pondělí vychází nové číslo iListu. Hlavnímu rozhovoru vévodí Jan Palach, bývalý student VŠE, pohledem jeho spolužáků, dnes již pamětníků. Dozvíte se také, co provázelo vydání nového webu školy nebo jako nevypustit duši. Časopis se bude prodávat celý týden na klasických prodejích místech v prostoru mezi menzami v Italské budově nebo vedle vrátnice na Jižním městě. Zakoupit si ho můžete i online.

Máte chuť se naučit umění storytellingu? Potom vás v pondělí zve Cesta Úspěšných na svou přednášku Business Storytelling s Martinem Vezquezem, který se od 19:30 do 21:30 zaměří na to, jak příběh prodává a pokusí se vás naučit příběhy skutečně vyprávět. Přednáška je zdarma, je na ni nutné se registrovat.

Engineers Prague pořádá Vánoční sbírku hraček a pomůcek pro Dětský rehabilitační stationář Zvonek. Do sběrného koše na VŠE, který bude před menzou v RB, můžete od pondělído pátku nosit cokoli, co podle vás potěší děti nebo zaměstnance Zvonku.

11. prosince 2018

Klub VŠE Toastmasters, který pomáhá se zlepšování mluvení na veřejnosti, vás zve na svou Christmas Party with VSE Toastmasters od 19:30 v RB 212.

12. prosinec 2018

Zajímalo by vás, jak včas rozpoznat rakovinu prsu, varlete a dalších orgánů? Kam zajít, když na sobě něco neobvyklého objevíte? Jak o rakovině mluvit, pokud onemocníte vy nebo někdo z vašich blízkých? Pak určitě dorazte na středeční workshop #prsakoule v Praze, který pořádá od 18 hodin organizace Loono v rámci své kampaně „Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule“ v Impact Hub Praha. Vstupné v předprodeji je 80 Kč a na místě 100 Kč. Je nutné se registrovat.

Od 18 hodin vás zve Rozvojové a poradenské centrum VŠE  v rámci projektu Absolventské středy na přednášku Agilní řízení projektů v praxi, kterou povede Daniel Jerman, specialista na vývoj virtuální reality a umělé inteligence v rámci vývoje prototypů a modelů ve ŠKODA AUTO. Přednáška je zdarma a je nutné se na ni registrovat.

14. prosinec 2018

V pátek od 14 hodin můžete navštívit tradiční vánoční Lemarket v pražském Mánesu. Celá akce je desetidenní a trvá tedy až do 23. prosince, přes týden bude probíhat i výstava – Léna Brauner v Mánesu. Vstup je 100 Kč.

15. prosinec 2018

V sobotu od 10 hodin proběhne na Náměstí Václava Havla výběrová prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn Market Zima. Doprovodným programem akce jsou divadla, kapely, DJs nebo kreativní dětský stánek a  stánky s jídlem a pitím. Vstup je zdarma, bez bariér a můžete s sebou vzít i svého psa.

16. prosinec 2018

Na třetí adventní neděli pořádá VNITROBLOCK akci s názvem Vánoční ulička. Přijďte ochutnat cukroví, svařák, nakoupit nebo si vyrobit vánoční dárky. Vánoční ulička se koná od 12 do 20 hodin.

Mohlo by tě zajímat: