Přežij a jsi mistr!

15. 11. 2003 | | Sport

O mistrovské tituly můžete bojovat třetí listopadovou sobotu. Na Hostivařské přehradě proběhne 15. listopadu mistrovství České republiky v přírodním víceboji jednotlivců – parkový survival. Závodníci se budou po trati dlouhé zhruba 45 kilometrů pohybovat na horském kole, kajaku, kolečkových bruslích a na vlastních nohou. Jako vložené disciplíny je čekají lezení a bouldrování.

O mistrovské tituly můžete bojovat třetí listopadovou sobotu. Na Hostivařské přehradě proběhne 15. listopadu mistrovství České republiky v přírodním víceboji jednotlivců–parkový survival.

Závodníci se budou po trati dlouhé zhruba 45 kilometrů pohybovat na horském kole, kajaku, kolečkových bruslích a na vlastních nohou. Jako vložené disciplíny je čekají lezení a bouldrování. Tomáš Vaněk z Centra tělesné výchovy a sportu VŠE a jeden z pořadatelů závodu dodává: „Orienťák bude mít na trati tři podoby–běžecký, na horských kolech a netradiční na bruslích. Naším cílem je, aby byl závod zajímavý a měl švih.“ Survival odstartuje v sobotu v jedenáct dopoledne a ve čtyři hodiny odpoledne už budou známa jména mistrů. Pořadatelé mohou zajistit ubytování, a také některé části povinného vybavení–kajak a pádlo, kolečkové brusle a sedák. Podrobné propozice závodu najdete na stránkách http://www.adventurerace.pylon.cz/. „Myslím, že sportovní výkony v Hostivaři budou divácky hodně zajímavé a kdo přijde fandit, určitě se nebude nudit,“ dodává Tomáš Vaněk.

Mohlo by tě zajímat: