První týden zkouškového období ve znamení festivalů. Týdenní přehled akcí

13. 5. 2018 | | Studentský život 2017-03-06T14-19-17.062Z-Obhajoba

První týden zkouškového období se ponese v duchu blížícího se leta. Česká zemědělská univerzita chystá open-air festival, Český rozhlas slaví narozeniny vlastním malým festivalem a milovníci burgerů a piva se taky můžou těšit na food festival. Pokud však preferujete komornější akce, nenechte si ujít cestovatelskou přednášku o Himalájích nebo workshop o mindfulness.

Pondělí 14.5.

Začíná zkouškové období.

Úterý 15.5.

V areálu České zemědělské univerzity na pražském Suchdole proběhne open-air festival Miss Agro 2018. Kromě soutěže krásy se můžete těšit také na vystoupení Fast Food Orchestra, Mig 21 nebo Jana Nedvěda. Oficiální začátek je o 14:00.

Zájemci o doktorské studium mají poslední možnost na podání přihlášky.

Středa 16.5.

Spolek AEGEE Praha připravil přednášku na téma „Moje cesta od pozitivní psychologie k mindfulness“. Hostem bude motivační řečník Václav Toman. Začátek akce je v 19:45.

Katedra podnikání zve na exkurzi do výrobny bio čajů a koření Sonnentor a setkání s jejím majitelem Tomášem Mitáčkem. Účastníci se mohou těšit také na workshop „Čaj jako základ smoothie“. Doprava je zajištěna, odjíždí se v 8:00 a vrací v 17:00.

Pátek 18.5.

Zajímá vás, co se dá stihnout za dva měsíce v indické části Himalájí? To se zájemci dozvi na přednášce „Velká paráda v Malém Tibetu“ od cestovatele Sebastiana Praxe v Kavárně dobrodruha na Seifertově 4. Přednáška začíná v 19:00.

Sobota 19.5.

Český rozhlas slaví 95 let. Při této příležitosti uspořádal v Riegrových sadech velkolepou oslavu narozenin. Účastníci se můžou těšit na odpoledne plné hudby, kultury a dobrého jídla. O zábavu se postarají kapely jako Buty, Slza či zpěvák David Koller.

Máte dobrodružnou povahu a toužíte najít partnera se stejnou vášní pro cestování? Nenechte si ujít cestovatelskou seznamku, kterou pořádá Kavárna dobrodruha. Začátek akce je v 18:00.

Neděle 20.5.

Milovníci dobrého piva a burgerů se můžou těšit na Pivo&Burger festival, který se bude konat na Karlínském náměstí. Na účastníky čeká několik desítek burgráren a více než sto druhů piv. Kromě kulinárského zážitku se můžete těšit také na hudební program.

Foto: archiv iListu

 

Mohlo by tě zajímat: