Red Bull pořádá pátý ročník turnaje Ultimátní Hráč

18. 2. 2021 | | Studentský život Red Bull ultimátní hráč

Od 23. února do konce dubna proběhne pátý ročník soutěže Red Bull Ultimátní Hráč, která se skládá z pěti samostatných turnajů. Není nutné hrát všechny turnaje, pokud se ale chcete zúčastnit velkého finále, musíte hrát alespoň ve dvou z pěti turnajů.  Cílem soutěže je najít nejlepšího všestranného esportového hráče v Česku a na Slovensku. Vítěz získá zájezd na závody Formule 1 a mnoho dalších cen, i další se ale můžou těšit na zajímavé výhry v podobě 500 euro nebo zásob energie od Red Bull.

Soutěž startuje strategickou mobilní hrou Clash Royale, na ni naváže fotbalový simulátor FIFA 2021, dále pak taktická střílečka Counter Strike: Global Offensice, předposledním bude League of Legends a na závěr se projedete na sjezdovém kole ve hře Bike Unchained 2. Komunikace mezi hráči zapojenými do turnaje bude probíhat na platformě Discord. Známí hráči a streameři, jako je Jirka Král nebo Blade, navíc budou vždy jednu hru streamovat na svém kanálu Twitch.

Celá soutěž probíhá systémem jeden na jednoho, hráč musí v každé hře projít dvěma kvalifikacemi, ze kterých vzejde šestnáct hráčů do finálového turnaje. Absolutní vítěz vyhraje zájezd pro dvě osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 a k němu hru dle vlastního výběru, kredit na Wolt, poukaz na nákup do supergamer.cz, zásobu energie a merchandise. Spolu s turnajem probíhá i soutěž, kde stačí uhádnout odpovědi na čtyři otázky a můžete se stát vítězem PlayStationu 5 nebo dalších herních vychytávek. Tato soutěž probíhá již od začátku února a potrvá do konce března a zúčastnit se jí smí pouze osoby starší 18 let. Najdete ji zde.

Podobnou, ale skromnější, soutěž pořádá od pátku 19. února do neděle 21. února také studentský spolek Fakulty informatiky a statistiky 4FIS. Jedná se o trojboj v League of Legends, CS:GO a Rocket League. I tady se vítěz může těšit na zásobu energie od Red Bull na celý semestr a další ceny. Pro účast je nutná registrace. Bližší informace naleznete na facebookové události.

Foto: archiv Red Bull

Mohlo by tě zajímat: