Sportem proti drogám

15. 5. 2003 | | Sport

Nejlepší akademičtí sportovci se sešli od 5. do 10. května v Ostravě. Na Českých akademických hrách změřily své síly téměř dva tisíce studentů v 25 sportovních odvětvích. Akci pod heslem „Sportem proti drogám“ pořádala Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava, Ostravská univerzita a Česká asociace univerzitního sportu. Naši školu bude reprezentovalo osm desítek studentů.

Nejlepší akademičtí sportovci se sešli od 5. do 10. května v Ostravě. Na Českých akademických hrách změřily své síly téměř dva tisíce studentů v 25 sportovních odvětvích.

Akci pod heslem „Sportem proti drogám“ pořádala Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava, Ostravská univerzita a Česká asociace univerzitního sportu. Naši školu bude reprezentovalo osm desítek studentů v házené, orientačním běhu, plavání, stolním tenise, šermu, volejbalu – beach a florbalu.

Studenty na akademických hrách doprovázeli jejich pedagogové – Miloš Pádivý, Filip Jettmar, Petr Stejskal a Miroslav Libra. Všichni zúčastnění byli ubytováni v areálu vysokoškolských kolejí ostravské techniky. To umožnilo nejen prožít společně sportovní klání, ale i večerní bohatou společensko-kulturní část her.

Mohlo by tě zajímat: