Týdenní přehled akcí: Kandidáti na krále Majálesu se utkají v další disciplíně

8. 4. 2019 | | Studentský život majales_majka

Začal devátý týden školy a průběžné testy jsou v plném proudu. Pokud se chcete odreagovat, přijďte v úterý na turnaj v lukostřelbě v rámci majálesového měsíce podpořit kandidáty za Vysokou školu ekonomickú (VŠE) krále Martina VŠEmohoucího a královnu Martinu. Majálesový měsíc je série studentských akcí v rámci Majálesu, během kterých královští kandidáti bojují o hlasy ostatních studentů. Pokud vás však Majáles neláká, můžete si od školy odpočinout na dvou cestovatelských přednáškách, diskuzi o budoucnosti Evropské unie nebo konferenci zaměřené na štěstí v práci.

Pondělí 8.4.

V rámci předmětu „Řízení růstu nového podnikání“ se bude konat přednáška s názvem „Příprava společnosti k prodeji“. Přednášet bude Ondřej Surka z investiční společnosti DRFG. Akce se bude konat od 18:00 v místnosti RB 210.

Klub přátel účetnictví pořádápřednášku o neziskových organizacích s názvem „Když zisk nehraje roli: Neziskové organizace -zdanění/účetnictví“. Proběhne v místnosti NB 177 od 19:45.

Úterý 9.4.

Myslíte, že cestování musí být drahé? Přijďte na přednášku Klubu studentů cestovního ruchu CUFR s názvem „Jak cestovat levně a efektivně“ a zjistěte, jak na cestách ušetřit. Akce se bude konat od 18:00 v místnosti NB A.

Pokud vás zajímá budoucnost Evropské unie, přijďte do Café Kampus na diskusní večer s poslancem Evropského parlamentu Ivanem Štefancem a bývalým pracovníkem Ústavu mezinárodních vztahů Michalem Šimečkou. Akce nese název „Dva pohledy na jednu Evropu“ její začátek je o 19:00.

V rámci majálesového měsíce proběhne druhá královská disciplína, kterou bude letos „Královská lukostřelba“. Přijďte na akci podpořit kandidáty za Vysokou školu ekonomickú (VŠE) – krále Martina VŠEmohoucího a královnu Martinu, ať všem ukážeme, že VŠE je nejlepší! Akce se bude konat od 17:00 v prostorách Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze 6 (kousek od Divoké Šárky, zastávka Nad Džbánem).

Studentský spolek 4FIS vás zve na druhý díl náučného workshopu „Nauč se základy R (část 2.)“. Rko je univerzální nástroj na zpracování a analyzu dat. Akce se bude konat od 18:00 v místnosti SB 323.

Středa 10.4.

Klub investorů tento týden připravil přednášku o investování na realitním trhu s názvem „Real Estate – globální trendy financování a investic“. Konat se bude od 19:45, místo se každý účastník dozví po registraci.

Fakulta financí a účetnictví opětovně získala prestižní akreditaci ACCA. Přijďte na „Oslavu akreditace ACCA na FFÚ“, během které proběhne prezentace fakulty a významu akreditace pro absolventy. Akce proběhne od 19:30 v místnosti RB 213.

Spolek AEGEE přichystal pro zájemce infomeeting o letních univerzitách. „Summer University: Info meeting“ proběhne od 19:45 v místnosti SB 211.

Klub politologů ve spolupráci se spolkem 4FIS vás zvou na „PubQuiz Speciál- Evropská unie“. Pokud si myslíte, že víte vše o Evropské unii, přijďte se ukázat do Klubu Blanice na Jižním Městě od 20:00.

Čtvrtek 11.4.

Klub cestovatelů pro vás přichystal přednášku o Korejské lidově demokratické republice s názvem „KĽDR: Totalitní neznámo“. Přednáška proběhne od 19:45 v místnosti NB A.

Klub mladých manažerů vás zve na přednášku CEO společnosti Unilever s názvem „Leading with purpose“. Pokud vás zajímá mezinárodní management, přijďte o 18:30 do místnosti SB 309.

Sobota 13.4.

Jak na štěstí v práci a zvládaní každodenního stresu? Konference HR Klubu s názvem „HR Konference: Be HAPPY“  na to zná odpověď. Ta se bude konat v prostorách Rajské budovy celé dopoledne od 8:00 do 12:30.

Mohlo by tě zajímat: