International Week či cestování po Vietnamu? Opět přinášíme týdenní přehled akcí.

19. 1. 2020 | | Studentský život Work-and-travel_cb

Nový rok je tu a s ním i pokračující zkouškové. Učení máte nad hlavu a těšíte se, až to budeme mít za sebou? Takový pocit zažívá nejeden student. Chvilka prokrastinace však není na škodu a může pomoci. Vyčistíte si mysl, odreagujete se a učení pak půjde snáz. Koukněte se tedy, na co se můžete těšit!

Pondělí 20. ledna 2020

Od pondělí do čtvrtka bude probíhat již čtvrtý mezinárodní výukový týden International Week. Akci pořádá Fakulta informatiky a statistiky ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví a Národohospodářskou fakultou. Zájemci si mohou vybírat ze sedmi intenzivních kurzů vyučovaných v angličtině hostujícími profesory z partnerských univerzit a institucí. Kurzy jsou určeny především pro studenty magisterských oborů na VŠE. Registrace probíhají v systému Insis.

Sníte o teplu a přejete si, aby už zima konečně skončila nebo přemýšlíte kam vyrazit na letní dovolenou? Možná by pro vás mohla být zajímavá přednáška Co zažiješ ve Vietnamu? Přednášet bude cestovatel Peter Chalupianský v Rock Café od 19:00. Vstupné je 100 Kč a výtěžek poputuje na dobročinné účely.

Pokud se rádi procházíte, mohla by vás zaujmout některá z Vlastivědných vycházek po pražských památkách a zajímavých místech pořádaných Pražskou informační službou. Vycházky se konají již od 1. ledna až do 31. ledna 2020. Můžete se tak například projít moderním Karlínem nebo zajít na obrazovou prezentaci Vltavské vodní cesty.

Čtvrtek 23. ledna 2020

Pokud byste měli náladu na nějaké ekonomické téma, můžete zajít do Městské knihovny v Praze přesněji do Ústřední knihovny. Proběhne zde přednáška Co funguje v marketingové komunikaci, kterou povede Michal Pastier. Akce trvá od 8:30 do 10:00 a bude k dispozici i online vysílání. Vstupné je zdarma.

Pátek 24. ledna 2020

V pátek pořádá Fakulta financí a účetnictví Den otevřených dveří. Pokud přemýšlíte, kam na magistra nebo uvažujete o změně oboru a Fakulta financí a účetnictví vás zaujala, pak je neváhejte navštívit. Akce trvá od 9:00 do 13:00. Bližší informace zjistíte na webových stránkách fakulty nebo zde.

Mohlo by tě zajímat: